سفر جک به پاریس
تبلیغات


ویژه سایدبار
پیج رنک سایت
تبلیغات

استخاره با قرآن تاروت استخاره با قرآنسفر جک به پاریس

روزی روزگاری مردی به نام جک بود که همیشه آرزوی سفر به پاریس را داشت. او داستان های زیادی شنیده بود و تصاویر بی شماری از این شهر زیبا دیده بود و آرزوی تجربه آن را برای خود داشت.

سفر جک به پاریس

یک روز، جک بالاخره آنقدر پول پس انداز کرد تا رویای خود را به واقعیت تبدیل کند. او یک پرواز به پاریس رزرو کرد و مشتاقانه چمدان هایش را بست، پر از هیجان و انتظار.

وقتی وارد شد، بلافاصله تحت تاثیر معماری خیره کننده و تاریخ غنی شهر قرار گرفت. او نمی توانست صبر کند تا هر اینچ از آن را کشف کند.

جک روزهای خود را در خیابان های جذاب پاریس سرگردان بود و از برج ایفل، کلیسای نوتردام و موزه لوور شگفت زده می شد. او تمام غذاهای خوشمزه فرانسوی را امتحان کرد و در کافه های دنج شراب می خورد.

سفر به پاریس

اما چیزی که در سفرش بیشتر از همه دوست داشت مردمی بودند که با او ملاقات کرد. او هر جا که می رفت، با مردم محلی صمیمی و خوش‌آمد مواجه می‌شد که از دیدن او و به اشتراک گذاشتن داستان‌هایی درباره شهرشان خوشحال بودند.

یک روز بعد از ظهر، جک در حال قدم زدن در کنار رودخانه سن بود که با گروهی از هنرمندان خیابانی روبرو شد. آنها در حال اجرای نمایش بودند و جک چنان مجذوب استعداد آنها شد که تصمیم گرفت به آن ملحق شود. او با یک گیتار در دست، با آهنگ های مورد علاقه خود جمعیت را به صدا درآورد و با تشویق و تشویق روبرو شد.

سفر به پاریس

وقتی خورشید بر فراز شهر غروب می کرد، جک نمی توانست باور کند که چقدر عاشق پاریس شده است. فرهنگ، غذا و مردم همگی تأثیر ماندگاری بر او گذاشته بودند. او می دانست که برای این شهر زیبا همیشه جایگاه ویژه ای در قلبش خواهد داشت.

در آخرین روز زندگی، جک به خود قول داد که روزی به پاریس بازگردد. اما در حال حاضر، او به خاطراتی که ساخته بود و داستان هایی که در خانه با دوستان و خانواده اش تعریف می کرد، راضی بود.

جک در حالی که سوار هواپیمایش می‌شد، به چراغ‌های چشمک‌زن شهر نگاه می‌کرد و با سپاسگزاری «au revoir» به پاریس زمزمه کرد، زیرا می‌دانست که همیشه جایگاه ویژه‌ای در قلبش خواهد داشت. و با آن، سفر یک بار در زندگی او به پاریس به پایان رسید، اما خاطراتی که او ساخته بود یک عمر ماندگار بود.

اگر در ایران هستید و قصد دارید به فرانسه سفر کنید و پاریس را ببینید ، می توانید بار مراجعه به سایت سفیرگشت امید ، بخش تور اروپا ، تور فرانسه را انتخاب کنید.

البته درحال حاضر با ارائه مدارک خواسته شده به دفتر برایتان بلیط صادر می شود ولی در آینده ای نزدیک ، امکان خرید آنلاین تور پاریس نیز در همین صفحه خواهید داشت.