معرفی مدل های جدید ماشین ظرفشویی
تبلیغات


ویژه سایدبار
پیج رنک سایت
تبلیغات

استخاره با قرآن تاروت استخاره با قرآنمعرفی مدل های جدید ماشین ظرفشویی

در این مقاله به معرفی چند مدل ظرفشویی از چند برند متفاوت میپردازیم...

ماشین ظرفشویی دوو

مدل DDW-M1411 با رعایت استانداردهای مصرف اتحادیه اروپا توانسته برچسب رده بندی مصرف انرژی A را دریافت کند و خود را درون لیست دستگاه های کم مصرف قراردهد.سیستم شستشوی سریع این محصول که با اسم Rapid Washing بر سر زبان ها افتاده است از برنامه های موجود روی این محصول میباشد که در کمترین زمان ممکن ظروف شما را تمیز کرده و براق میکند.

لازم به ذکر است این محصول از طراحی زیبایی برخوردار است و مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده است . از ویژگی های دیگر این محصول میتوان به کم صدا بودن آن اشاره کرد که تنها 48 دسی بل صدای خروجی ان میباشد و در هر چرخه نیز 11 لیتر آب مصرف میکند که به نسبت ظرفیتش دارای مصرف بسیار کمی میباشد.

ماشین ظرفشویی بکو

میزان مصرف آب دستگاه مدل DFN28422 به نسبت شستشوی دستی با مقدار یکسان از ظروف کثیف بسیار کمتر است. محفظه داخلی دستگاه از دو سبد در قسمت بالا و پایین تشکیل شده است. سبد بالایی محل قرارگیری لیوان و کاسه و سبد پایینی برای بشقاب ها و دیس و ظروف بزرگ همراه با قاشق و چنگال میباشد.رنگ نقره ای این دستگاه بسیار زیبا بوده و به شدت باعث جذب مخاطب میگردد. میزان صدای تولید شده خروجی این دستگاه 43 دسی بل میباشد که دارای کارکردی کم صدا بوده و به زحمت میتوان صدای دستگاه را شنید. این دستگاه با داشتن 8 برنامه پیش فرض شسشو میتواند با توجه به نوع ظروف ، بهترین برنامه را انتخاب کند.

دی واش

جهت تهیه این محصول میتوانید به سایت ما مراجعه نمایید.سایت دی واش مرجع آنلاین فروش ماشین ظرفشویی میباشد...