ثبت شرکت و ثبت برند با موسسه حقوقی مشهور
تبلیغات


ویژه سایدبار
پیج رنک سایت
تبلیغات

استخاره با قرآن تاروت استخاره با قرآنثبت شرکت و ثبت برند با موسسه حقوقی مشهور

ثبت شرکت و ثبت برند و مشاوره امور کسب و کارها

چنانچه تصمیم به شروع کسب و کار و تجارت دارید و برای این منظور نیاز به مشاوره با اهل فن آن را دارید، توصیه می نماییم در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با بهترین و مطمئن ترین روش های شروع کسب و کارها آشنا نماییم.

ثبت شرکت بهترین شروع یک کسب و کار

گاهی ممکن است برای راه اندازی یک کسب و کار به اندازه کافی سرمایه، زمان، نیرو و منابع در اختیار نداشته باشید و برای رفع این نواقص، تصمیم داشته باشید که با یک یا چند نفر دیگر به شراکت بپردازید اما به درستی ندانید که نحوه و میزان مسئولیت ها و تکالیف و همچنین سود و زیان را چگونه با یکدیگر تقسیم نمایید تا در ادامه با کمترین مشکلات ممکن روبه رو شوید و همچنین بتوانید حتی الامکان از حمایت های قانونی نیز بهره مند شوید.

بدون تردید یکی از بهترین روش های شراکت و تقسیم سود وزیان و تکالیف و مسئولیت ها، ثبت شرکت است و از همین طریق است که می توانید از حمایت های قانونی مطمئن باشید.

ثبت کدام نوع از شرکت ها بهتر است؟

از میان شرکت های هفت گانه مندرج در ماده 20 قانون تجارت و مطابق با آمارهار رسمی موجود، آمار بیشترین تعداد شرکت های ثبت شده در ایران، به ترتیب متعلق به شرکت با مسئولیت محدود، شرکت سهامی خاص، شرکت تعاونی و شرکت تضامنی است و از دیگر شرکت های ماده 20 قانون تجارت نظیر شرکت نسبی، شرکت مختلط سهامی و شرکت مختلط غیر سهامی استقبال چندانی به عمل نیامده است.

اما با وجود توضیح بالا، انتخاب نوع شرکتی که تصمیم به ثبت آن را دارید تا حدود بسیار زیادی بستگی به تصمیم و علاقه خودتان دارد و با توجه به شرایطی که دارید، از جمله تعداد شرکاء و سهامداران، وجود یا عدم وجود بازرس برای شرکت، محدود یا نامحدود بودن مدت مدیریت اعضاء هیات مدیره شرکت و غیره، می توانید شرکتی را که با شرایط و علایق شما سازگاری بیشتری را دارد انتخاب نمایید.

ثبت برند راهی برای حفظ دارایی مادی و معنوی شما

در میان انبوهی از علامت های شناخته شده و ناشناخته، طبیعتا علامت تجاری ای مورد اقبال عمومی قرار می گیرد که در کنار حفظ و بهبود کیفیت، به تبلیغات و بازاریابی نیز بپردازد و هرچه در تبلیغات و بازاریابی بیشتر تلاش کنید و در این زمینه سرمایه گذاری نمایید، در کنار این موضوع که قطعا سهم بیشتری از بازار را تصاحب می نمایید، امکان سوء استفاده از برند و علامت تجاری شما نیز بیشتر خواهد بود و برای آنکه علامت تجاری خود را که در واقع یکی از مهمترین دارایی های مادی و معنوی شما است را بتوانید حفظ نمایید، باید اقدام به ثبت برند خود نمایید و پس از ثبت برند است که می توانید از حمایت های قانونی بطور کامل بهره ببرید.

برای ثبت شرکت و ثبت برند به کجا مراجعه نماییم؟

چنانچه تصمیم به ثبت برند، ثبت شرکت و اقدامات قبل و بعد از آن مانند اخذ کد اقتصادی و پلمپ دفاتر قانونی را دارید، یا تصمیم به اخذ کارت بازرگانی و یا تمدید آن را دارید، استفاده از مشاوره های تخصصی و خدمات حرفه ای کارشناسان مجرب و وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی مشهور بدون شک یکی از بهترین انتخاب هی ممکن خواهد بود.

از دیگر خدماتی که توسط این موسسه ارائه می شود می توان به مواردی همچون وکالت در پرونده های خانواده از جمله طلاق توافقی و همچنین وکالت و داوری در پرونده های حقوقی، کیفری، ثبتی و مالیاتی اشاره نمود.

برای بهره مندی از خدمات موسسه حقوقی مشهور می توانید از طریق شماره ویژه 43000430-021 و یا از طریق وبسایت موسسه به آدرس www.mashhoor.ir با کارشناسان و وکلای این مجموعه در ارتباط باشید.